Realizacje


W pracowni zajmuję się przygotowaniem ozdobnego papieru marmurkowego oraz klajstrowego. Każdy arkusz wykonuję ręcznie, co czyni go unikalnym. 

Papiery marmurkowe maluję nakładając na zagęszczoną wodę kolejne warstwy farb akrylowych. Za pomocą drewnianych patyczków tworzę wcześniej wybrany wzór. Następnie odbijam go na kartce papieru. Każdy z nich różni się nieco od siebie. 

Papiery klajstrowe tworzę poprzez naniesienie na kartkę papieru klajstru wymieszanego z farbą. Przy tej technice również wykorzystuję farby akrylowe. Po zamalowaniu całego arkusza kolorem, maluję wzór za pomocą różnych narzędzi. 

Nadaję drugie życie wyjątkowym książkom, ważnym dla właścicieli. Przygotowuję nowe oprawy w oparciu o skórę, płótno i papier dekoracyjny. W efekcie książka staje się ozdobą każdej domowej biblioteki. Zajmuję się oprawami książek w stylu klasycznym
i współczesnym.

Papiery dekoracyjne  wykorzystuję nie tylko podczas oprawiania książek, ale również przy tworzeniu przedmiotów codziennego użytku. Każdy z nich staje się w ten sposób unikalny i wyjątkowy.